ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתים אנושית

 

יכול להיות שהגשמתם חלום ורכשתם בית גדול ויפה, עם גינה, חצר ואולי גם בריכה. יחד עם זאת, גם אתם גרים בשכונת יוקרה, או ישוב פסטורלי ושלו, קניית בית כרוכה לעתים גם באחת התופעות המטרידות ביותר- נסיונות פריצה אליו. ככל שהבית מושך יותר, ממוקם בשכונה יוקרתית יותר ובעיקר כשהוא ריק, הסכנות עולות ורבים חווים על בשרם פריצות, לעתים אפילו חוזרות ונשנות אל ביתם. כיצד נותנת אבטחת בתים פרטיים מענה נכון, אפקטיבי וכולל כדי למנוע את התופעה? לפניכם הדגשי חשובים באבטחת בתים פרטיים, כשהפעם נתמקד באבטחה אנושית.

איכות חיים מוגנת

בתים פרטיים הם סימן לאיכות חיים, לסטטוס ולנוחות. הם גם קורצים מאד לפורצים, גנבים, ואם מדובר באישיות בכירה או מדוברת, גם למעשי וונדליזם. כדי לעצור את התופעה הזו, נוקטים בעלי בתים פרטיים רבים באמצעי מיגון אלקטרוניים, כמו שערים חשמליים, מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מתוחכמות.

ולפעמים גם זה לא מספיק. כאן נכנסת לתמונה אבטחת בתים פרטיים אנושית, כלומר מאבטחים השומרים פיזית על בתים פרטיים, בכל עת בה בעליהם לא נמצאים בבית, ולעתים גם בעת שהייתם בבית.

תפקידם של מאבטחים אלו הוא לשמש כגורם מרתיע, להיות ערניים ודרוכים לכל תנועה חשודה בסביבת הבית ולהיות בקשר רציף עם המוקד, כך שבעת הצורך ישלחו גיבוי מיידי למקום. בחלק מהמקרים המאבטחים נעזרים גם בכלבים מאומנים, המאולפים לתקוף.

אבטחת בתים פרטיים עוסקת בכל מה שקשור בהרתעה, הרחקה ומניעת כניסתם לשל אורחים בלתי רצויים והמאבטחים יעשו הכל כדי למנוע זאת. המאבטח מפטרל בסביבת הבית. ישנם כמה הדגשים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת:

  • המטרה היא להבטיח ביטחון אולם אופן בו הדבר לא יפריע לדרי הבית ואף לא לדיירי השכונה, או הרחוב, הגרים בסמיכות.
  • אבטחת יעילה היא כזו המשלבת אמצעים אלקטרוניים מתקדמים כמו מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה (אולם לא נשענת אך ורק על מערכות ממוחשבות אלה).
  • מאבטח בתים הוא אדם מוסמך על ידי חברת אבטחה, עם רשיון ממשטרת ישראל, כולל רשיון לשאת נשק. כמו כן הוא פועל בשיתוף פעולה עם המשטרה והיא הכתובת לה הוא מדווח במקרים של סיכול פריצה או עימותים שונים.
  • אבטחת שכזו כוללת סיור באזור הבית וסביבו, היכרות עם הסביבה מתוך בדיקה מקדימה של הבית, הפתחים ודרכי הגישה אליו.

מאבטחים את כל השכונה

כיום, ולאור ההצלחה של אבטחת בתים פרטיים במיגור מקרי פריצה, שמירה מוונדליזם, שמירת יעדים "מסומנים" או כל מקרה אחר, בוחרות גם שכונות שלמות להשתמש בשירותיה של חברת אבטחה שתבטיח שמירה על בתי השכונה כולה. במקרים כאלו דואגת חברת האבטחה להציב צוות מתוגבר המסייר בשכונה, מקבל מידע על בתים שדייריהם נעדרים מהם עקב נסיעה לחו"ל או סיבות אחרות ומוודא את תקינותן של מצלמות האבטחה ואמצעי האבטחה האחרים במקום.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן