ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חשיבותם של סדרנים

מקומות ואירועים רבים בישראל דורשים מערך אבטחה וזאת למול המציאות הקיימת במדינה לעומת מדינות מערביות אחרות. מערך האבטחה שונה ממקום למקום וכולל בתוכו תפקידים רבים ומגוונים זאת על מנת להעניק לבאי המקום את מעטפת הביטחון המרבית.

ברוב רובם של המקומות יימצאו סדרנים רבים שהם חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה. לסדרנים בישראל קיימת אחריות רבה והם מהווים חלק אינטגרלי וחשוב בכל חברת אבטחה ושמירה המכבדת עצמה. לסדרנים קיים גרף רחב של אחריות המשתנה מאירוע לאירוע. חלק מאותה אחריות נסקור במאמר זה.

הענקת תחושת ביטחון

הימצאותם של סדרנים רבים במקום או אירוע מסוים נוסכת בראש ובראשונה תחושת ביטחון בקרב באי המקום. ברוב המקרים אנו ניתקל בסדרנים ברגע הראשון שהגענו למקום. הם אלו שיקבלו את פנינו ויבדקו בצורה חשיבות סדרנות באירועים מקצועית ומעמיקה האם ניתן להכניס כל אדם למקום. חלק רחב של הסדרנים מסייר לאורך כל היום באותם מקומות. הימצאותם באופן רציף ומתמשך מעניקה באופן טבעי תחושת ביטחון של באי המקום אשר מרגישים בנוכחות הסדרנים והצוות וכך באופן טבעי מרגישים ביטחון ששום דבר אינו יכול לקרות. אותה תחושת ביטחון במקום תגרום למבקרים רבים לשוב כמובן למקום כמו גם להמליץ למכרים שלהם אשר ייעדו להגיע.

מעטפת וכוח עזר לאבטחה, משטרה, מכבי אש ומד"א

לא פעם באירועים רבי משתתפים ובמקומות רבים נדרשת התערבות של גופים מקצועיים על מנת שיתפסו פיקוד במקום. במקרים רבים ונקודתיים יש ונדרשת התערבות של מאבטחים, הגעה של משטרת ישראל, פינוי אנשים וכיבוי שריפה על ידי לוחמי אש ואף מתן עזרה רפואית ופינוי לבית החולים על ידי מד"א. בהגעה של כוחות אלו יש חשיבות רבה ומכרעת לנוכחותם של סדרנים במקום. במקרים אלו יתבקשו האחרונים לתת את המעטפת הנדרשת על מנת שהכוחות שהגיעו למקום יוכלו לעשות עבודתם נאמנה ללא כל הפרעה ועיכוב. אותה עזרה של סדרנים מרחיקה סקרנים רבים המגיעים למקום, מפנה את האזור ומתחמת אותו וכמובן מעניקה עזרה מיידית לאנשי הצוות שהגיעו ויש והם ידרשו מהסדרנים לעזור להם.

מתן מענה ראשוני ומיידי

עצם היותם של הסדרנים במקומות ואירועים הם אלו שברוב המקרים יהיו אמונים על מתן תגובה ראשונית לכל אירוע יוצא דופן שיקרה. סדרנים רבים בחברות אבחה מקצועיות עוברים במסגרת הכשרתם קורסים רבים אשר מעניקים להם את היכולת לתת מענה ראשוני לאירוע מתפתח עד הגעת כוחות מקצועיים אשר אמורים לקחת אחריות מלאה. דוגמה בולטת לכך היא ביכולת להעניק עזרה רפואית מיידית למקרים בהם מישהו מהקהל אינו חש בטוב. עד הגעתם של כוחות עזרה ראשונה מצופה מן הסדרנים להעניק עזרה ראשונה שביכולתם לתת וזאת על פי מה שלמדו באותם קורסים מקצועיים. לעניין חשיבות מכרעת למול כך שלא פעם מתן עזרה ראשונה רפואית באופן נכון ומקצועי יש ויכול להציל חיים.

יצירת הרתעה

חלק נכבד מיצירת מקום בטוח ומאובטח נוגע גם לפן התודעתי. מפגעים רבים לאורך השנים בחנו מקומות רבים המיועדים לפגיעה. בחלק מן המקרים ויתרו הם על מקומות מסוימים למול כך שנוצר אצלם רושם חזק שבמקום קיימת אבטחה נוקשה שלא תאפשר להם להוציא לפועל את הפיגוע אותו תכננו. חלק מיצירת הרתעה נכונה נעשית באמצעות פריסה נכונה של סדרנים. מהם מצופה התנהלות מקצועית מן המעלה הראשונה זאת על מנת לשדר כלפי חוץ שבמקום זה הסיכוי להצליח ולפגע הינו אפסי.

אצלנו בארקס מספקים מזה שנים סדרנים לכל מטרה ולכל סוגי אירועים, החל מאירועים קטנים למס' מצומצם של משתתפים ועד לאירועים המוניים בעלי סיכונים משמעותיים ביותר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן