ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת ראשי ערים

בשנים האחרונות אנו עדים למקרים רבים בהם גורמים עבריינים שמו לעצמם מטרה לפגוע בראשי עיריות ואף ניסו בפועל לפגוע בהם ובבני משפחותיהם. מכורך תפקידים של ראשי הערים עליהם לקבל החלטות רבות הנוגעת למרחב העירוני כמו גם לתושבים החיים בו. בחלק מן הפעמים חלק מאותן החלטות מתנגשות עם הסדר הקיים ולרוב הלא חוקי אותו מנהיגים גורמים עבריינים בעיר. בעת החלטה הנוגדת את אותו סדר בוחרים הם, לא פעם, בפגיעה מכוונת בראש העיר ו\או בני משפחתו.

למול אותן סכנות עימן ראשי הערים מתמודדים ואף ניסיונות התנקשות אותם חוו בשנים האחרונות ישנם גופים רבים העמלים על מציאת פתרונות אבטחה עבור ראש העיר ובני משפחתם. המעטפת שמעניקה המשטרה והשב"כ לא פעם אינה מספקת במקומות בהם מוקדי החיכוך של ראש העיר עם האוכלוסייה המקומית גבוהה, כפי שצריך לקרות וכי המצופה מראשי ערים מעורבים שרוצים להרגיש את דופק האוכלוסייה מקרוב.

אבטחה של ראש עיר

פעמים רבות, בנוסף לאבטחה המוענקת לראשי ערים מהמשטרה ומהשב"כ, בוחרים ראשי ערים מאוימים או כאלו שכבר חוו ניסיון התנקשות אלים בחברות אבטחה מיומנות ומקצועיות שיתווספו למעגל האבטחה הקיים סביבם וסביב בני משפחותיהם. לא פעם מדובר בצורך ממשי ומיידי כשגם רשויות המדינה מכירות באותו צורך זה ולוקחות חלק רחב במימון אותה אבטחה אישית.

סכנה אבטחתית אמיתית

אבטחה של ראשי עיריות מאוימים הופכת לאתגר מקצועי רחב מאין כמוהו עבור חברות אבטחה. מכורך עבודתם של ראשי הערים נמצאים הם בתנועה מתמדת הכוללת פגישות בתוך ומחוץ לעיר, מגע רחב עם האוכלוסייה, מעבר בנקודות מרכזיות בעיר ועוד. כל אלו דורשים הערכות מקדימה ומקצועית של אנשי האבטחה על מנת להבטיח שבכל דקה לא יהיה ראש העיר חשוף לאקט אלים מקרב אלו שרוצים לפגוע בו.

על מנת להבטיח לראשי הערים אבטחה מרבית ומקצועית נדרש שיתוף פעולה רחב ומלא עם רשויות החוק ובראשן המשטרה. שיתוף פעולה ותאום בין חברות האבטחה והמשטרה יעניק לראש העיר את הביטחון המלא לו הוא זקוק. שיתוף של מודיעין וניתוחו, חלוקת אזורים ומעגלי אבטחה ורצון אמיתי לחלוק באתגר הם הבסיס להצלחה באבטחת ראש העיר ובני משפחתו.

בנוסף לראש העיר עצמו לא פעם גם הסובבים אותו נתונים גם כן לאיומים מצד אותם גורמים, דבר הדורש מצד צוות המאבטחים של ראש העיר להיערך בהתאם. ברוב רובם של המקרים מסומנים בני משפחתו של ראש העיר כמטרה בפני עצמה. האבטחה בביתו של ראש העיר מתהדקת כמו גם הרחובות הסמוכים, דבר היוצר חוסר נוחות עבור רבים. על המאבטחים להכיר את אותה סביבה על בוריה – דרכי כניסה ומילוט, הכרה של דמויות חשודות, הכרה של השכנים ועוד. כל אלו ואחרים יעניקו למשפחה את טבעת האבטחה שגם לה היא זקוקה.

למול החלטותיו של ראש העיר לה שותפים גם גורמים ובעלי תפקידים בעירייה הופכים האחרונים למאוימים בעצמם. חברות אבטחה רבות נוהגות לא פעם לבחון האם מלבד ראש העיר עצמו ישנה אף סכנה לפגיעה באחד מבעלי התפקידים בלשכתו. בהינתן כך לא פעם בעלי תפקידים יצטרכו לקבל על עצמם מעגלי אבטחה בדומה לראש העיר כמו גם בני משפחותיהם.

חשוב לזכור שההחלטה בשמירה על ראשי ערים קיימת גם במקרים בהם אין איום קונקרטי או ניסיון עבר הממחיש את הסכנה בה נתון ראש עיר מסוים. כשקיים איום כזה יש לדעת שברוב המקרים מדובר בראש העיר אשר החליט ללכת בדרך הישר וקיבל החלטות אמיצות ונכונות עבור כלל תושביו וכאלו שלא עלו בקנה אחד עם גורמם עבריינים בעיר.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן