ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברות אבטחה בחו"ל

אבטחה בישראל היא תחום מורכב ומקיף, הכולל אבטחת מוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך, מבנים ובניינים, אירועים, אישים ועוד. זאת בשל הרגישות הרבה הקיימת בתחום זה ולאור נסיון העבר. ומה קורה בחו"ל? כיצד עובדות שם חברות האבטחה, מה הם עושות ומי לימד אותן את כל ה"טריקים"?

Security בארה"ב – פרופיל פסיכולוגי לכל מאבטח

בסרטים ההוליוודיים נראים המאבטחים של נשיא ארצות הברית מינים בגופם ובחירוף נפש על האישיות מספר אחת באמריקה, ושומרים עליו מכל התנקשות אפשרית. הם מציפים את הבית הלבן, נלחמים ברעים ותמיד מנצחים אותם. מה קרה שם, בסוכנויות האבטחה האמריקניות וגם האירופאיות, וכיצד הם עובדים? למעשה, האמריקנים לוקחים ברצינות רבה את תפקיד האבטחה, לפחות כשמדובר באבטחת אישים, אירועים תרבותיים ואירועי ספורט. ארצות הברית ספגה מהלומות לא מעטות במהלך ההסטוריה, כמו ההתנקשות בנשיא קנדי וכמובן, המהלומה הרשה ביותר, אירועי 11/9, בהם נפגעו מגדלי התאומים, הפנטגון, מטוסים ומבנים נוספים, כשזהו למעשה אירוע הטרור הגדול ביותר שנעשה אי פעם בארצות הברית, ובעולם כולו.

האמריקנים, למודי הנסיון המר, חידדו את מערך האבטחה שלהם, והוא היום קפדני, עם נהלים חדשים ושיטות לחימה חדשות בהן משתמשים המאבטחים. לא מפתיע כלל כי המנטורים, המאמנים הרוחניים והמקצועיים של חברות אבטחה מובילות בחו"ל הם ישראלים. האבטחה הישראלית ידועה בעולם כולו, בשל הרקע הבטחוני הרגיש של המדינה והיכולות המוכחות של המאבטחים בישראל. מכאן שגם הדרישות למאבטחים בחו"ל, דומות מאד לדרישות שמציבות חברות אבטחה כתנאי לקבלת מאבטחים לשורותיה, כמו הדרישה ממאבטח להיות בעל עבר קרבי בצבא האמריקני, או ביחידה מובחרת אחרת, משטרתית או צבאית, עבר נקי וללא דופי, כושר גופני מעולה ועוד.

אבטחה בחו

האמריקנים בונים גם פרופיל פסיכולוגי למאבטח ועליו לעמוד בהערכות פסיכולוגיות רבות, בנוסף לאלו הגופניות והקוגניטיביות.

קרב מגע באנגלית                          

שיטת הלחימה הישראלית קרב מגע, הכתה גלים והפכה למבוקשת מאד בארצות הברית באירופה. חברות אבטחה אמריקניות רבות מאמנות את המאבטחים בשיטה זו, בנוסף לאימונים גופניים ואימונים בנשק חם.

בארצות הברית, השמירה על מתקנים בעלי חשיבות עליונה, כמו הבית הלבן הנשיא עצמו, נעשית על השירותים החשאיים האמריקניים. זוהי זרוע של הממשל הפדרלי האמריקני אשר עוסקת בהגנה על נשיא ארצות הברית, מבנה הבית הלבן ומשפחת הנשיא. כמו כן עוסקת יחידה זו ששמירה על נציגים דיפלומטיים מארצות זרות, ראשי ממשלה זרים המבקרים באמריקה, דיפלומטים המבקרים במדינה ונשיאים לשעבר של ארה"ב. זרוע זו היא כאמור נבדלת אינה קשורה לחברות אבטחה פרטיות.

ישראלים רבים, בעלי רקע קרבי ונסיון באבטחה בארץ מתבקשים לעבוד בחברות אבטחה בחו"ל ובפרט ביחידות אבטחת אישים. חברות אלו מבינות את הפוטנציאל הגלום בהם, את הנסיון הרב ואת היכולת להתמודד עם תרחישים רבים ומורכבים. כמו כן, קיימות בחו"ל, במיוחד בארה"ב, חברות אבטחה רבות בניהול ישראלי, אשר מגייסות לשורותיהן מאבטחים מהארץ. מאבטחים אלה יעסקו באבטחת מבנים של קונסוליות ונציגויות זרות, יאיישו את עמדות אל על בשדות התעופה וכן יאבטחו אישים מהקשת הפוליטית או מפורסמים אחרים. כולם זוכרים את שומר ראשה הישראלי של הזמרת מדונה ואשר ליווה אותה תקפה ארוכה בכל הופעה ונסיעה שלה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן