ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת אירועים פרטיים – הבטחה לשקט נפשי

 

אירוע פרטי הוא אירוע בו מי שמגיע אליו הם רק אנשים שהוזמנו לאירוע באופן יזום. זו יכולה להיות מסיבת בבית, אירוע משפחתי פרטי וכדומה. ככל שחוגגי האירוע הם אנשים ידועים, מפורסמים, שנויים במחלוקת יותר, כך יש סיכוי כי הסדר יופר באירוע וכי יהיו אורחים בלתי קרואים שיבקשו להכנס אליו. כדי שלא תוותרו על האירוע ולא תאכזבו את בעלי השמחה, הדרך האפקטיבית ביותר להבטיח את שלמותו, היא לשכור שירותי חברת אבטחה.

שמחה נטולת דאגה באירוע

אירוע פרטי הוא כשמו, אינטימי, מצומצם, ומיועד למוזמנים בלבד. הציפייה היא להעביר ערב מהנה במחיצת החברים ובני המשפחה הקרובים שבחרתם להזמין. בין אם מדובר באירוע של דמות מוכרת ומפורסמת, כמו סלב, אישיות עסקית מוכרת ובין אבטחת אירועים פרטיים אם מדובר באירוע של אנשים "מן השורה", המטרה היא ליהנות ממנו במאת האחוזים. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את השקט הנפשי, למנוע כניסת אורחים בלתי קראים או כל אדם שעלול להפר את הסדר, מומלץ מאד להיעזר בשירותיה של חברת אבטחה. אבטחת אירועים פרטיים נותנת מענה אפקטיבי לכל תרחיש שעלול לפגום בהנאת האירוע.

מאבטחים מיומנים, בעלי נסיון וידע, היכרות עם עולם האירועים והנהלים המקובלים בהם, יספקו את האבטחה הדרושה לכם, כבר בכניסה למקום האירוע, שם יתבצע אימות המוזמנים ווידוא כי רק מי שהוזמן נכנס. לעתים, ובהתאם לסיטואציה, תיתכן גם בדיקה בטחונית.

מבטיחים את מירב הפרטיות

אבטחת אירועים פרטיים משמשת גם לניתוב הרכבים בחניית מקום האירוע, שמירה על הסדר ואף נוכחות מאבטח בתוך מקום האירוע עצמו. המאבטח הוא מספיק מקצועי ומיומן כדי לא לבלוט בשטח ולא להעכיר את האווירה ויחד עם זאת מתפקידו להיות ערני למתרחש ולהבטיח את שלומם של משתתפי האירוע. ככל שהאירוע הוא של דמות מתוקשרת ומפורסמת יותר, כך תהיה האבטחה צמודה יותר.

סוג אבטחה זה עוסק גם באירועים דוגמת אירועי חברה המשיקה מוצר חדש. במקרים כאלו, נבחן מראש מקום האירוע, נסרק בקפידה והמאבטחים מקבלים סקירה על גודל האירוע ומספר המשתתפים בו. בהתחשב בגודל נקבע מספר המאבטחים, כאשר תמיד קיים צוות גיבוי במידת הצורך.

העבודה מתבצעת על ידי נהלים קבועים וידועים שמוכרים היטב למאבטחים שעוברים הדרכה והסמכה במהלך האימונים שלהם. נהלים אלו ניתנים על ידי משטרת ישראל, המעבירה גם קורסי רענון, במיוחד אם הנהלים השתנו או התווספו להם סעיפים חדשים.

חברות אבטחה יודעות לספק את המענה המקצועי ביותר ברמה הגבוהה הנדרשת למשימות אירועים פרטיים. אבטחת האירוע מבטיחה אירוע מוצלח, נטול מתחים ודאגות מיותרות וללא כל הפרות סדר או עוגמות נפש מכל סוג שהוא וככוללת מפגש מקדים, תכנון האבטחה ומתן פתרון איכותי ואפקטיבי לכל תרחיש שעלול לקרות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן