ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת בתי מלון – הבטחה לנופש רגוע

 

בתי מלון הם שם נרדף למנגנון מורכב ומסועף. יש בהם תעבורה רבה של אורחים וצוות עובדים ובעונת הקיץ נרשם בהם מספר שיא של מבקרים, מהארץ ומהעולם. התנהלות מסוג זה דורשת מערך אבטחה מתוכנן היטב, יעיל ומקצועי, שיבטיח, הן לאורחים והן לבעלי המלון בטחון מלא בעת שהותם במתחם המלון.

אבטחה חובה בכל בית מלון

אבטחת בתי מלון היא תנאי שמציבה המשטרה לכל בית המלון ובלעדיו לא יוכל בית המלון לפתוח את שעריו לאורחים. הדרישות הן קפדניות במיוחד ואם בעבר הסתפקו בתי המלון הצבת מאבטח בקומת הכניסה ובחניון, הרי שהיום עליהם לעמוד בקריטריונים ובסטנדרטים מחמירים ביותר.

אבטחת בתי מלון

אבטחת בתי מלון משמעה שמירה על בטחון האורחים, על רכושם ועל שלומם ושמירה על המבנה מפני וונדליזם וגניבות. אבטחה מסוג זה הינה מאסיבית ודורשת היערכות מיוחדת והכנת תוכנית לוגיסטית רחבת היקף.

הכנת התשתית למשימה בבתי מלון היא ייחודית ואינה מתאימה לסוגי אבטחה אחרים, כמו אירועים או מבני מגורים. אבטחה זו כוללת אבטחה היקפית, אבטחה בכניסה, בקומות המלון, אבטחת אירועים המתקיימים בתוך בית המלון, הקמה של תשתיות שליטה ובקרה, כמו מצלמות אבטחה, כפתורי מצוקה, ליווי האורחים ועוד. חברת האבטחה מוודאת כי כללי האבטחה הדרושים נשמרים במלואם, ומסייעים גם לצוות המלון להטמיע את נהלי האבטחה בבית המלון, למקרה הצורך ולשם היכרות עם כללי וחוקי האבטחה.

עבודה למקצוענים בלבד       

לא כל מאבטח מתאים להיות מאבטח בבית מלון. מעבר להסמכה הרלוונטית, האימונים והרשיונות הנדרשים לכך, מדובר במאבטחים בעלי יכולת פנומנלית לשים לב למתרחש במלון בכל רגע נתון, להיות ערניים לכל תרחיש, לא לבלוט בשטח ולספק את מירב ההגנה בכל חלק של בית המלון. המאבטחים בבתי מלון הם ממוקדי מטרה ובעלי נסיון רב בענף. בנוסף, ומאחר ומדובר במקום אליו מגיעים אורחים לנפוש, ליהנות ולהתרווח, גם היחס לאורחי המלון צריך להיות סולידי, מנומס ומתחשב כשהמגמה היא להקנות תחושה נעימה לכל מי שמגיע למלון.

לעיתים חברת האבטחה הממונה היא זו שמספקת אף את שירותי פקידי הקבלה בלובי.

אבטחת בתי מלון מתבצעת בהתאם לכל הנהלים והדרישות שמעמידה המשטרה לבתי המלון. המאבטחים נושאים נשק, מוכשרים לסייע במקרים הדורשים הצלה, בדיקה של אנשים חשודים, אמונים בקרב מגע ובפתרון בעיות ובעיקר, מסייעים לבית המלון לספק לאורחיו חוויית שהייה בטוחה ונינוחה.

בעשור האחרון הולכת וגוברת המודעות לצורך בשמירה מקצועית מאד בבתי מלון, זאת בשל מספר תרחישים מצערים שהתרחשו בבתי מלון בארץ ובעולם, דוגמת הפיגוע במלון פארק בשנת 2002 ומקרים אחרים שהתרחשו בבתי מלון. בשל הדרישות הקפדניות, מעמידה חברת האבטחה לרשות בית המלון מאבטחים איכותיים ומהשורה הראשונה, מסורים לעבודתם ובעלי כישורים ומיומנויות שנרכשו בלימוד, באימון ובניסיון מעשי בשטח.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן