ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת סלבריטאים וכוכבים

ישראל, במהלך השנים, הולכת והופכת למדינה שגם כוכבי על מכל העולם שמחים להגיע ולהופיע בפני הקהל שלה. עונת הקיץ מאופיינת במיוחד הופעות ענק בפארקים בארץ, או הופעות אורח במועדונים ואולמות רבים. מה עושים כדי להתמודד עם המעריצים, הצלמים והקהל הרב וכיצד להבטיח את שלום הסלבריטאים?

שומרים על כוכבים

בכל שנה מגיעים לישראל אומנים בקנה מידה עולמי. להקת וזמרים מפורסמים סימנו כבר מזמן את ישראל כיעד אליו ישמחו להגיע והקהל מציד לא מאכזב וממלא בהמוניו את הפארקים או כל מקום בו נערך המופע. יחד עם זאת, יש צורך להבטיח לאותם הידוענים את מירב הבטחון, השקט והשלווה. ואת זה ניתן לעשות באמצעות שירותים מקצועיים של אבטחה.

אותם מפורסמים המגיעים לישראל, מבקשים לרוב גם לשלב ביקור באזורי תיירות בארץ, בנוסף להופעה לשמה הגיעו. כדי שהדבר יתאפשר על חברת האבטחה שממונה על שמירת הידוען לערוך סידורים מתאימים, הכוללים קשר עם גורמים רלוונטיים, תכנון המסלול והכנת תוכנית גיבוי למקרה שיעלה הצורך בתוספת מאבטחים. חברת אבטחה המציעה שירותי אבטחת ידוענים צריכה לספק מאבטחים שיש להם נסיון בהתמודדות והרחקת מעריצים, שמירה על שלום הידוען ועל הסדר.

אבטחת סלבריטאים

אם הסלבריטאי הגיע לארץ כדי להופיע בה, מדובר באירוע רב משתתפים. המשימה העומדת בפני המאבטחים היא מורכבת יותר מאחר ועליהם לטפל גם בשמירה על האמנים המפורסמים וגם לקיים נוהל אבטחה באירועים המוניים. עליה עמוד בקשר עם מארגני האירוע, עם המשטרה ועל המאבטחים להתמודד עם שלל תרחישים העלולים לקרות באירועים כאלו. על המאבטחים לדעת מהו הגבול המותר שבין לאפשר למעריצים להתקרב לבין שמירה על בטחון הסלב ולבצע את המשימה בנאמנות, בקור רוח ובשמירה על כל כללי האתיקה.

התמודדות עם מעריצים וצלמים

בעבר היו אירועים בהם הגיעו סלבריטאים לארץ והמאבטחים שניסו להדוף את צלמי הפפראצי הגיעו אפילו לכלל תגרה עימם. חברות אבטחה בעלות מוניטין והכשרה מקצועית לא יתנו לתרחישים כאלו להתקיים, וההנחיות למאבטחים הן ברורות, חד משמעיות וכוללות התמודדות מקצועית עם מקרים כגון אלו, תוך שמירה על קור רוח ומבלי לאבד את העשתונות.

במהלך אבטחת הסלבריטאים ישנם נהלים שנקבעים מראש, גם מול הסלבריטאי וצוות מנהליו הקרובים וגם בתיאום עם חברת האבטחה והגיבוי הניתן מצוותים נוספים.

על אף התחושה כי מדובר בעבודה זוהרת והתחככות עם ידוענים בעלי שם עולמי, לנגד עיניו של המאבטח עומד אך ורק שלום המאובטח, והוא אינו פועל כמעריץ אלא כאיש מקצוע שבא לשמור על הסדר ולהרחיק מהידוען את כל מי שעשוי לגרום לו לאי נוחות או לאיים על בטחונו.

המאבטחים עוברים הכשרה מיוחדת, הכוללת אימונים בקרב מגע, יכולת הפעלת שיקול דעת ופעולה בקור רוח, לומדים לזהות מראש מצבים שעלולים להתפתח לכלל מצבים בעייתיים והיכולת למנוע או לפתור אותם בזמן אמת.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן