ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מצלמות אבטחה – כלי יעיל למניעת פשע

גניבות, פריצות, מעשי ונדליזם ואלימות, לא תאמינו מה שמצלמת אבטחה אחת יכולה לעשות כדי להוריד את התרחישים הללו באחוזים ניכרים. למעשה, לאור ההצלחה הרבה במגזר הפרטי, עסקי ומוסדי, עיריות ומועצות רבות בארץ החליטו להתקין מצלמות אבטחה ביישובים.

איך זה עובד וכיצד מונעות מצלמות האבטחה את הפשיעה?

זהירות, מצלמים!

אחד האויבים המושבעים של מפרי חוק הן מצלמות אבטחה. הן משמשות הן כאמצעי הרתעה לעבריין שמודע לעובדה שהוא מצולם והן לאחר מעשה, כאמצעי לזיהוי ואיתור אותו פושע.

מצלמות אבטחה - ארקס אבטחה

בעבר היו מצלמת אבטחה פופולאריות בעיקר בבתי עסק שרצו לנקוט משנה זהירות והוסיפו אמצעי הרתעה לבתי העסק, בנוסף למערכות אזעקה ופריטים נוספים. וזה עבד. העובדות מדברות בעד עצמן ובבתי עסק בהם מותקנות מצלמות אבטחה, נרשמת ירידה ניכרת בנסיונות הפריצה ומעשי הוונדליזם.

בהמשך, כשהמגזר הפרטי ראה כי טוב, הפכו מצלמות האבטחה כאמצעי בטיחות גם בבתים פרטיים, בנייני מגורים וכמובן, במבנים מוסדיים וציבוריים.

מצלמות אבטחה במגזר הפרטי משמשות לא רק להרחקת גנבים ופורצם אלא גם לפיקוח על הנעשה בבית, בגן הילדים או בבית הספר. כל הורה צעיר החרד לשלום תינוקו ירצה לדעת כיצד נוהגת בו המטפלת, כמהו גם ילדים להורים קשישים וחסרי אונים המטופלים על ידי עובד זר. צלמות אבחה הפועלות כחלק ממערכות טמ"ס מסייעות להקלטה, ניטור, הרתעה, זיהוי פרוצים ועבריינים אחרים, ונדליזם עוד.

עובדה נוספת שאולי לא ידועה לרבים היא כמקום בו מותקנת מצלמת אבטחה, יורד תשלום פרמיות חברות הביטוח שיודעות כי הלקוח שלהן השתמש בכל האמצעים למניעת גניבה והשחתה.

העין פקוחה של מצלמת האבטחה

תחום האבטחה עבר בעשורים האחרונים פיתוחים ושדרוגים רבים, ביניהם מצלמות האבטחה. עם הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים בצעדי ענק מדי שנה, נוצר מגון רחב מאד של מצלמות אבטחה ייחודיות וייעודיות לצרכים שונים, למשל, מצלמות אבטחה שמיקומן הוא מחוץ למבנה והן עמדות בפני מים, מצלמות אבטחה המבוססות אינפרא אדום לראיית לילה ואחרות. הפיתוחים הטכנולוגיים הביאו גם לשינוי בגודלן של מצלמות אלו וניתן היום למצוא אותן בגדלים שונים, קומפקטיות ונוחות. הן גם אינן נראות בשטח ואם אינן משמשות להרתעה, הן יעילות מאד דווקא במקומות בהם מעדיף הלקוח להסתיר את קיומן. חלק מהמצלמות ניתנות אפילו להתקנה בתוך אלמנטים אחרים, למשל בתוך גלאי עשן.

מצלמות אבטחה של המאה העשרים ואחת הן דיגיטליות ומחליפות את המצלמות האנלוגיות הישנות. יתרונן הבולט הוא שניתן לצפות בשידורים שלהן מכל מקום בעולם, דרך האינטרנט ואפילו דרך מכשיר הסמארטפון.

כאמור, מצלמות אבטחה מוכיחות את עצמן – ובגדול. בשנים האחרונות הוחלט להציב אותן גם ברחובות יישובים וערים כדי למנוע פשיעה וונדליזם במקומות ציבוריים וכן על מנת לסייע לגורמי אכיפת חוק להתחקות אחר עבריינים ופורעי חוק במרחב הציבורי.

כל עסק ובית פרטי יכולים להתאים לעצמם את מצלמת האבטחה המתאימה לו, בהתאם לצרכיו, לגודל המבנה ואפילו לתקציב. מומלץ בחום.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן