ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת נמלי ים

 

לנמלים בארץ יש חשיבות רבה מההיבט הכלכלי. מהם ואליהם יוצאות ומגיעות סחורות שאמורות להגדיל ולחזק את הכלכלה בישראל. הם מהווים מוקד משיכה לפושעים החומדים את הסחורה ומעבר לכך נדרש סדר בשחרור המטענים והפחתת עומס בשערי היציאה של הנמל. בנוסף, ולא פחות חשוב, הוא ההיבט הבטחוני, זאת מאחר ומאז ומתמיד נחשבו הנמלים ל"בטן הרכה" של בטחון הפנים.

על חשיבות אבטחת נמלי ים

הכלכלה העולמית מבוססת על מסחר בין לאומי רחב היקף, העושה שימוש בנמלי תעופה ונמלי ים. כדי שאותה הכלכלה תהיה בטוחה מכל מכשול, על הנמלים להיות בטוחים ומאובטחים.

הדרך לעשות זאת היא באמצעות גורמי אבטחה מיומנים ובעלי נסיון, שיש להם את הידע, ההכשרה והכלים לספק מערך אבטחה מקיף עם פתרונות אבטחה מתקדמים, אנושיים וטכנולוגיים, שיתנו מענה הולם לסיכונים ואתגרים בכל תחום, פלילי ובטחוני.

אבטחת נמלי ים

מה כוללת אבטחת נמלי ים

העקרונות שמנחים אבטחה זו הם לספק אבטחה היקפית של הנמל, הכוללת אבטחה חמושה ולא חמושה, בהתאם לנקודות המאובטחות, כולל אבטחה במקום בו מתרכז קהל, סריקות נגד חבלה ושמירה על הסדר.

פעולות המניעה בהן מטפלת אבטחת נמלי ים מתייחסות למניעה בתחום הפלילי בעיקר וגם טיפול בשחרור מטענים בשערי היציאה של הנמלים, או לחילופין, לקליטתם לפני כניסתם לנמל.

על כל נמל מופקד מוקד בטחון שמהווה את מרכז השליטה הנמלי, שאליו וממנו עוברים הדיווחים. מוקד זה מאויש עשרים וארבע שעות ביממה, בכל ימי השנה וללא יוצא מן הכלל.

יחידת הביטחון בנמלים כוללת את יחידת המאבטחים, את יחידת הבודקים הבטחוניים ואת יחידת בודקי המטענים.

כמו כן פועל מערך האבטחה גם מול גופים נוספים, ביניהם ביקורת הגבולות הבודקים את אנשי הצוות והנוסעים על גבי אוניות תיירים ואוניות משא וכן עם המכס האחראי לשחרור מטענים, שם פועל מערך האבטחה למניעת הברחות וכדומה.

מערכי אבטחת נמלי ים דורשים חשיבה רחבה והתעסקות במספר איומים במקביל, כאמור, פליליים ובטחוניים, וההתייחסות לאבטחה של נמלים אלו היא בכובד ראש ועם תכנון מקיף וקשר עם גורמים רבים שיבטיחו את שרשרת אספקת המסחר, הכוללת אבטחת מכולות, ובטחון כל הגורמים בנמל.

חברת האבטחה ארקס מספקת, בין היתר, שירותי אבטחת נמלי ים מתקדמים, חדשניים ויעילים. האבטחה נשענת על לימוד מעמיק ומקיף של צרכי האבטחה בנמל, בניית מערך אבטחה שיתן מענה היקפי בנמל וסביבותיו ויספק אבטחה במישור הפלילי והבטחוני כאחד.

החברה פועלת עם אישורים מהגורמים הרלוונטיים ומפעילה מאבטחים שעברו הכשרה מיוחדת והחברה מספקת, בנוסף למימד האנושי, גם  שירותי אבטחה אלקטרוניים, מתקדמים ומובילים בתחומם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן