ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

כמה עולים שירותי אבטחה?

אומרים שאין מחיר לחופש ומן הסתם גם אין מחיר לשקט נפשי, בטחון ושלווה. ובכל זאת, כשמשתמשים בשירותי חברת אבטחה, יש מחר לכל שירות שניתן על ידיה.

על בסיס מה נקבעים המחירים וכיצד הם מתומחרים?

לרוב תעריף שעתי, לא כולל תוספות מקצועיות

אבטחה היא שם כולל המקיף קשת מגוונת של שירותים, ביניהם שירותי שמירה, אבטחת טיולים, אישים, אירועים, מוקד, שומרים בעמדות כניסה למבנים, אבטחת בתים פרטיים, מועדונים, אירועי ספורט ועוד. כל תחום דורש סוג שונה של אבטחה, למשל אבטחה הכוללת מאבטחים וניידת סיור, אבטחה עם מגנומטר בנוסף לכלי נשק ועוד.

כשמתמחרים שירותי אבטחה נמדדים כל הפרמטרים של סוג ואופי האבטחה והמחירים הם לרוב שעתיים (תשלום פר שעת עבודה בפועל).

חברת אבטחה מחיר - כמה עולים שירותי אבטחה?

כשמדובר על אבטחה שרמת הסיכון בה גבוהה, למשל אבטחה במגרשי הספורט, שם נרשם בכל שנה גידול מדאיג במעשי האלימות והפציעות, גם של מאבטחים, עומדת בפני חברת האבטחה שממנה מאבטחים למחק ההחלטה לשלוח מאבטחים מיומנים ומנוסים ביותר, בעלי כושר גופני מעולה ואמונים בקרב מגע, עם ידיעה ברורה ש "הכל יכול לקרות". במצבים כאלו תעמיד חברת האבטחה גם צוות גיבוי המקושר למאבטחים במגרש באמצעות מכשירי קשר, דבר שבד"כ יגרור ייקור עלויות אבטחה.

מעבר ללוגיסטיקה המורכבת בציוות כוח האדם המתאים, מדובר גם על שירות שכולל משתנים רבים. יכול להיות שצוות הגיבוי לא ייקרא לסייע אולם הוא עדיין יהיה בכוננות וזמין להתערב ולהושיט יד בכל רגע נתון. התמחור נשען על הפרמטרים הללו ונקבע בהתאם.

לפעמים שרותי האבטחה כוללים שמירה בלובי או כניסה למבנה. אם הוחלט כי מדובר בשומר לא חמוש, עלות האבטחה השעתית תהיה נמוכה יותר מאשר במצבים בהם נדרש שומר חמוש. כמו כן, כשחברת האבטחה היא גם זו הדואגת להצבת מצלמות אבטחה ומוניטור אותו סורק השומר כל העת, התמחור יישען גם על פרמטרים אלו.

אבטחה ביום ואף בלילה

פרמטרים חשובים נוספים הם זמני האבטחה. כשמדובר על אבטחת מוסדות ציבוריים, כמו בתי ספר, משרדי ממשלה וכדומה, מדובר על שעות עבודה יומיות. אולם במקרים רבים נדרשת אבטחה בשעות בלתי קונבנציונליות או בסופי שבוע. רוב משחקי הכדורגל למשל, מתקיימים ביום שבת, רוב האירועים מתקיימים בשעות הערב ורוב המועדונים פתוחים עד לשעות הקטנות של הלילה. במקרים כאלה, בנוסף לפרמטרים המרכיבים את המחיר, נוספת למחיר השעתי גם עלויות שעות נוספות ועבודה בסופי שבוע. על פי חוק הגנת השכר, נדרשת תוספת לעבודה בשעות הלילה, בחגים, מועדים ושבתות כך שגם בתחום האבטחה נלקחים משתנים אלו בחשבון.

עלויות נוספות הנלקחות בחשבון הן ניידות סיורים המבצעות פטרול אחת לשעה או לפי זמנים שהוגדרו מראש עם הלקוח. ניתן לראות את הניידות הללו מפטרלות אזורים עסקיים, באבטחת ישובים וכדומה. לפעמים יש סיכם על דמי מנוי חודשיים המוצקים לנידת ולעתים התמחור הוא יומי או שעתי. לתוך התמחור נכנסים פרמטרים של כוח אדם, תוספת סיכון, דלק, מכשירי קשר ואמצעי הגנה נוספים.

זכרו, תמחור הוא גם נגזרת של איכות!

בחברת ארקס אבטחה עוברים כל המאבטחים הכשרות מיוחדות, אמונים ורענון נהלים. הם לומדים קרב מגע, עוברים מטווחים ועושים שימוש בכלי נשק מתקדמים ואיכותיים, כולל עזרים מתקדמים וחדשניים.

כל האלמנטים הללו משוקללים לתוך התמחור של שירותי האבטחה האיכותיים שמספקת ארקס לכלל לקוחותיה.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן