ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מגנומטר – כלי אבטחה יעיל ומכריע באירועים הומי אדם

מהו מגנומטר?

מגנומטר הוא מכשיר מתוחכם המיועד למדידת שדות מגנטיים. מכשירים אלו מגיעים בצורות שונות, כולל מגנומטרים מסוג Fluxgate, מגנומטרים מסוג אפקט הול ומגנומטרים של מקיפי פרוטונים, שכל אחד מהם משתמש בעקרונות שונים של מגנטיות כדי לזהות ראשית את נוכחותם של שדות מגנטיים, ולאחר מכן את חוזקם של אותם שדות ואת כיוונם.

תועלתו העיקרית של מגנומטר

הפעולה העיקרית של מגנומטר היא זיהוי הכיוון, החוזק ו/או השינוי היחסי של שדה מגנטי במיקום מסוים. במגנומטרים המיועדים למשימות אבטחה או בידוק ביטחוני, מגנומטרים משמשים בעיקר לאיתור חומרים פרו-מגנטיים, כגון ברזל או פלדה, שנמצאים בדרך כלל בכלי נשק או בפריטים אסורים אחרים, אשר עלולים להיות מוחזקים ברשות גורמים עוינים.

על ידי מדידה מדויקת של שינויים בשדה המגנטי הנגרם על ידי אמצעים אסורים אלה, מגנומטרים משמשים קו הגנה ראשון וקריטי במניעת כניסת עצמים לא מורשים לאזורים מאובטחים.

מגנומטר

חשיבות מגנומטרים באירועים מרובי משתתפים ומקומות צפופים

חשיבותם של מגנומטרים בשמירה על האבטחה, במיוחד באירועים הומי אדם או מקומות צפופים אחרים, היא רבת משקל. התכנסויות גדולות, כגון הופעות, אירועי ספורט ושדות תעופה – הם יעדים עיקריים לאיומי ביטחון בשל הריכוז הגבוה של אנשים והפוטנציאל לפגיעה משמעותית בביטחון אזרחים.

מגנומטרים עוזרים להפחית את הסיכונים הללו על ידי מתן דרך לא פולשנית אך בה בעת יעילה, לסנן אנשים ולאתר חפצים מתכתיים סמויים.

בניגוד לגלאי מתכות, שניתן להפעיל על עצמים שפירים כמו מפתחות או אבזמי חגורה, מגנומטרים מכוונים היטב כדי לזהות את המאפיינים המגנטיים הספציפיים של איומים מהותיים ומסוכנים יותר לציבור. דיוק זה מפחית תוצאות לא רצויות (למשל צפצוף התראה על כל מפתח תמים), ומבטיח זרימה חלקה יותר של אנשים דרך מחסומי ביטחון. בכך משתפרת רמת הבטיחות והנוחות עבור המשתתפים באירוע.

 

ניצול חכם של המגנומטר על ידי חברות אבטחה

חברות אבטחה ממנפות את היכולות הטכנולוגיות של מגנומטרים בדרכים חדשניות וממוקדות כדי לשפר את פרוטוקולי האבטחה שלהן.

על ידי שילוב מגנומטרים עם טכנולוגיות אבטחה אחרות, כגון מכונות רנטגן ומערכות ביומטריות, אנו מסוגלים ליצור מערכת הגנה רב-שכבתית המשפרת משמעותית את זיהוי האיומים והתגובה.

לדוגמא: באבטחת נמל תעופה, מגנומטרים משמשים לעתים קרובות בשילוב עם גלאי מתכות ובדיקות ידניות כדי לספק תהליך סינון מקיף.

יתרה מכך, מגנומטרים ניידים מאפשרים פריסה גמישה ומהירה במקומות זמניים או אזורים בסיכון גבוה, כגון עצרות פוליטיות או אירועי VIP.

 

כלי עזר משמעותי שימשיך לסייע במשימות אבטחה

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, הדיוק והיעילות של מגנומטרים ממשיכים להשתפר, מה שהופך אותם לכלי הכרחי בארסנל עזרי האבטחה המודרניים.

על ידי קידום ועידוד השימוש של מגנומטרים ככלי עזר חשוב אצל מאבטחינו באירועים שמתאימים לכך, אנו ניצבים בחזית ההגנה על המרחבים הציבוריים, ומספקים שקט נפשי למארגני האירוע ולמשתתפים בו, ובצוותא עם עזרים נוספים שמשמשים אותנו – אנחנו דואגים לאבטחה היקפית מלאה בכל אירוע ומשימת אבטחה העומדת לפתחנו.

עם יכולתם לזהות במהירות ובמדויק איומים פוטנציאליים, מגנומטרים ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת הביטחון של אנשים הן מסגרות ציבוריות והן באירועים פרטיים/המונים.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן