ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

מהי הדרך הטובה ביותר להזמין מתקין מצלמות אבטחה?

 

בין אם אתם צריכים להתקין מצלמות אבטחה לבית ובין אם אתם נדרשים להתקין מצלמות אבטחה לעסק הרי שיש צורך לעשות זאת בדרך נכונה ובטוחה, על מנת שתוכלו להיות מוגנים 24 שעות ביממה. מתקין מצלמות אבטחה מקצועי יבטיח לבצע בעבורכם את ההתאמה של מערכת מצלמות האבטחה אל המבנה ואל הצרכים שלכם, תוך בחירה מדוקדקת של הטכנולוגיות הטובות ביותר והמתאימות ביותר אל תנאי השטח.

ניסיון וידע

ניסיון וידע הינו פרמטר חשוב ביותר כאשר אתם מחפשים אחר מתקין מצלמות אבטחה מקצועי. רק מתקינים מקצועיים שיש להם את הוותק והיכולת הטכנית יוכלו לספק לכם את מערכת המצלמות המתאימה ביותר אל תנאי השטח ואל הצרכים שלכם. בין אם מדובר במערכת מצלמות אבטחה להתקנה בבית עסק או להתקנה בבית בפרטי, הסוגים הרבים, כמו גם האופציות השונות, מצריכות את הידע המתאים לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר. התקנה לא נכונה של מערכת מצלמות למעשה, לא תוכל לספק בעבורכם את הביטחון המתאים בפני פריצות או גניבות.

התאמה אל תנאי השטח

מאחר ולא כל בית ולא כל מבנה הינו בעל תנאי שטח זהים, יש צורך להתאים את מערכת המצלמות אל התנאים הקיימים. בחירת מערכת המצלמות הינו תוצאה ישירה של גודל המקום, כמות החלונות, הפתחים, הקומות ועוד. כמו כן, יש צורך להתחשב בתאורה ובתנאי האור על מנת לבחור את סוג המצלמות, כמו גם זוויות הצילום של המצלמה. על ידי בחירה נכונה של סוג המצלמה, תוכלו גם לחסוך לא מעט כסף.

מערכות הקלטה וגישה מרחוק

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות בכל הקשור אל התקנה של מצלמות אבטחה הינה היכולת שלנו לצפות בנעשה בשטח, בין אם בזמן אמת ובין אם באמצעות הקלטה של הנעשה במקום 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לכל מערכת מצלמות יש פונקציות הקלטה או גישה מרחוק, ולכן, על מנת לבחור את המערכת המתאימה ביותר יש צורך לפנות אל מתקין מצלמות אבטחה מקצועי שיוכל לבצע בעבורכם את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.

אחריות ובטיחות

כאשר אתם מבצעים התקנה של מצלמות אבטחה על ידי מתקין מקצועי אתם מקבלים למעשה אחריות על תקינות המערכת. כמו כן, פעמים רבות יש צורך לבצע את ההתקנה של המצלמות בהתאם לדרישות של חברת הביטוח שלכם, בכדי לקבל את הפיצויים במידה ובכל זאת נעשה פריצה, גניבה או נזק למקום. לכן, רק התקנה מקצועית תוכל לספק לכם את כלל הפרמטרים החשובים הללו. כאשר ההתקנה מבוצעת על ידי מתקין מקצועי יש לכם למי לפנות בכל מקרה בו יש צורך בשינויים, התאמות, תיקונים ותחזוקה.

רק כאשר אתם מזמינים מתקין של מצלמות אבטחה מקצועי אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המקום מוגן בצורה הטובה ביותר ובאופן המתאים ביותר אל הצרכים שלכם.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן