ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

קריירה בחברת אבטחה – איך עושים את זה

מטבע הדברים, שמירה ואבטחה הם תחומים שבישראל יש להם ביקוש רב. זהו תחום בו תמיד דרושים עובדים ורבים פונים לחברות אבטחה בנסיון להתקבל לעבוד בהן.

חברות האבטחה מצידן מעמידות שורה של תנאים ודרישות קבלה לעבודה, אולם מהרגע בו התקבלתם, נפתח בפניכם עולם ומלואו של עשייה מעניינית ומגונת, אחריות רבה,אתגרים לא מעטים וגם סיכוי טוב להתקדם במעלה הקריירה.

אז איך באמת עושים קריירה בחברת אבטחה?

האפשרויות באבטחה רבות

בעבר פנו רבים לעבודות שמירה ואבטחה מתוך מטרה לעבוד תקופה קצרה בתחום זה עד למציאת עבודה אחרת. פני הדברים כיום הם שונים לחלוטין ורבים מוצאים עצמם משתלבים בעבודות אבטחה לאורך שנים עם הסיכוי להתקדם במעלה הקריירה.

הסיבה העיקרית לשינוי הוא כי חברות אבטחה רבות צמאות לעובדים איכותיים והן גם משקיעות הרבה בעובדים שנקלטו לשורותיהן. ההשקעה באה לידי ביטוי בצורת הכשרות וקורסים, הדרכות מיוחדות, תגמול על עבדה מאומצת, מתן מענקים וכמובן, אפשרויות הקידום.

קריירה בחברת אבטחה

מגוון התחומים באבטחה הוא רב, החל משמירה במוסדות, אבטחת חדרי בקרה ושגרירויות זרות, שמירה במשרדים ממשלתיים או בתים פרטיים וכלה באבטחה אישית צמודה, מה שקרוי גם "שומר ראש".

כדי להתקדם בקריירה, כמו בכל עבודה אחרת, נדרשות כמה תכונות ומאפיינים שיבליטו אתכם. נאמנות למקום העבודה, לקיחת אחרות, עמידה והצטיינות בהדרכות, אימונים והכשרות, סיוע לעמיתם בעבודה וכדומה. רצוי להתנסות בכמה תחומים כדי להרחיב את הידע והיכולות האישיות ולהתמחות בכמה שיותר סוגי אבטחה. לא לכולם זה מתאים ולא כולם מתאימים לכל תפקיד אולם אם יש לכם את המוטיבציה, הסקרנות והפתיחות ואתם גם עם רקע קרבי או פיקודי, הסיכויים שלכם טובים.

ככל שמתנסים בסוגי אבטחה שונים ורבים יותר, כך הסיכויים להתפתח לתפקידי מפתח בחברה הם רבים יותר. למשל, לתפקידים של ראשי צוותים, מנהל משמרת, קב"טים, מנהלי פרויקטים וכדומה. מאבטחים רבים התחילו את עבודתם בשטח ובהדרגה התקדמו לתפקידי מפתח בחברת האבטחה בה הם עובדים, בעיקר בשל נכונותם לעבוד בתחומים שונים באבטחה, ללא משוא פנים ועם מקסימום אחריות ומחויבות לתפקיד.

משתלבים בחברות אבטחה ושמירה איכותיות

חשוב לקחת בחשבון כי עבודתם של מאבטחים אינה קלה. היא תובענית, מתקיימת בשעות בלתי שגרתיות, לעתם מתבצעת הרחק מהבית ואפילו מעבר לים. זוהי עבודה שמשתנה כל העת ואם אין לכם את התכונות שיתאימו לתפקידי אבטחה, על אף כישוריכם הרבים והרקע הצבאי שלכם, תמצאו קושי בעבודה. לכן, קידום לתפקידי מפתח מושפע גם מתכונות אופי, כושר מנהיגות ובעיקר, יכולת הסתגלות.

נתון נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כי חברות האבטחה אמנם משקיעות בעובדיהן, אולם מעמידות גם תנאים רבים לקבלה לעבודה, כמו תעודת יושר, כושר גופני תקין, סתגלנות, עמידה במבחנים מטעם משטרת ישראל ועוד. כל אלו רק מבטיחים מאבטחים איכותיים ומצוינים, שיבטיחו אבטחה מקצועית למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והציבורי.

מוזמנים לפנות אלינו בשאלות בעניין זה ונשמח לסייע.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן