ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה ביום הבחירות

 

הבחירות לכנסת ישראל עומדות ממש בפתח, כשנתיים מאז הבחירות האחרונות. מעבר לעניים הרב שמייצרות הבחירות והפוליטיקה הישראלית, מדובר על יום אחד טעון, רגיש ומלא בלוגיסטיקה.

יום הבחירות הוא יום שבתון לכלל אוכלוסיית שראל, אולם בכל כלל יש יוצאים מן הכלל ותמיד יהיה גם מי שיעבוד ביום הזה, והרבה. בין העובדים ביום הבחירות הם מאבטחים וסדרנים מטעמן של חברות אבטחה.

יום הבוחר

יום הבחירות הוא יום שבתון. יחד עם זאת ישנם נותני שירותים שעובדים ביום זה. במהלך בחירות נדרשת נוכחות מלאה של מאבטחים וסדרנים בקלפיות.

אבטחה ביום הבחירות (בנימין נתניהו)

הפוליטיקה בישראל היא בין המורכבות בעולם. הדבר בא לידי ביטוי במישורים רבים, ביניהם גם התלהטות רוחות, ויכוחים ערים ואפילו תגרות וקטטות. לא אחת ניסו תומכי מפלגה כזו או אחרת למנוע מתומכי מפלגה אחרת להגיע לקלפי ולתת את קולם למועמד הרצוי להם ולעתים מתפתחות גם תגרות.

לא רק זאת, במהלך יום הבחירות מבקרים אישים מצמרת הפוליטיקה בקלפיות רבות ברחבי הארץ הם לרוב מאובטחים בשומרי ראש צמודים, אולם בהגיעם לישובים השנים, חשוב לדאוג לגיבוי של המאבטחים בקלפיות, השומרים על הסדר, על שלום ציבור הבוחרים ועל שלום העובדים בקלפיות, זאת בנוסף להשלטת סדר עם הגיעה של אישיות בכירה כזו או אחרת.

יום ארוך

לא די בעובדה כי ביום השבתון הזה מערכת האבטחה עובדת, ואפילו במלוא הכוח, מדובר על שעות עבודה ארוכות ומתישות. יום החירות מתחיל השכם בבוקר והקלפיות נסגרות בעשר בלילה. מדובר ביום בן כתשע עשרה שעות עבודה. לעתים לא מספיקים אותם המאבטחים לתת בעצמם את קולם בבחירות ולהצביע.

הקלפיות ביום הבחירות עמוסות לעייפה. האזרחים מגיעים לממש את זכותם ולהצביע. בפתח הקלפיות ממתינים להם נציגי המפלגות השונות בנסיון אחרון לשכנע אותם לבחור במפלגה אותה הם מייצגים. הרעש וההמולה רבים. בתוך כל אלו נאלצים המאבטחים להיות בערנות מוחלטת, לשים לב לכל סממן חשוד או מעורר דאגה, ולשמור על הסדר הטוב. זהו ללא ספק יום ארוך גם למאבטחים, קשה ומורכב.

פעמים רבות מנסים גם הבוחרים עצמם, בתוך הקלפי, להשמיד את הפתקים של המפלגות שאינן לטעמם וליצור מחזור בפתקים ועוד התנהגויות בלתי הולמות אחרות. גם כאן נדרשים מהמאבטח ערנות וריכוז ובדיקת הקלפיות מעת לעת, בפיקוח נציגי וועדת הבחירות המרכזית.

חברות אבטחה מספקות ליום הבחירות מאבטחים בעלי נסיון, עם כושר גופני מצוין לנוכח שעות העבודה הארוכות, אמונים בקרב מגע וביכולת לנהל משא ומתן במקרים של תגרות ועם גיבוי של מוקד חברת האבטחה הזמין במשך כל היום הארוך הזה, לכל תרחיש אפשרי.

חברת אבטחה ארקס מעמידה בפני הרשויות המקומיות שירותי אבטחה ביום הבחירות על ידי טובי המאבטחים בחברה, אחרי הכשרה, רענון נהלים והקפדה על שמירת הסדר הטוב ומתן אפשרות לכל הבוחרים להגיע בבטחה לקלפי ולהצביע.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן