ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחת הבית – חשיבות המנעולים ועוד

כשחושבים על אבטחת הבית הדבר הראשון שעולה לראש הוא חשש מפריצות וגניבות, ולא בכדי. כיום בישראל ישנה מכה הולכת וגוברת של פריצות לבתים ודירות על ידי פורץ מנעולים וכמו כן אף פריצה למשרדים. ככל שאמצעי האבטחה הולכים ומשתכללים כך גם פורצי מנעולים וגנבים משתכללים. לכן חשוב לבחור דלת ומנעול שמכיל מערכת מיגון אותה אף פורץ מנעולים שהוא מנעולן מורשה יתקשה לפרוץ. בתחום המדובר ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב שכן אין להקל ראש ביכולותיהם של פורצים, שכאשר יחליטו שהם רוצים לפרוץ דירה מסויימת או משרד מסויים כדאי שמנגד תעמוד מערכת האבטחה הרצינית ביותר שאפשר.

אבטחת בית בקומת קרקע ובקומות נמוכות

בתי קרקע ודירות הנמצאות בקומות נמוכות מועדות לפורענות מבחינת פריצות שכן לא רק שהגנב יכול להיכנס דרך הדלת ולפרוץ אותה, הוא יכול אך להיכנס מהחלונות. לכן כדאי ואף מומלץ לדאוג לסורגים איכותיים שימנעו כניסה דרך החלונות, וכמובן שימנעו יציאה דרך החלונות וסיכון לילדים ופעוטות. כמו כן, בבתי קרקע, מומלץ לשים דגש על המעבר לחצר, ולדאוג לסורגים גם עבורו על מנת לאבטח גם את הפתח הזה. פורצים יעשו הכל ויחשבו הכי יצירתי על מנת להשיג את מבוקשם ולכן כדאי לחשוב צעד אחד אם לא כמה צעדים לפניהם. יש לשים לב שתחום הסורגים לאיכות הסורג, אשר מעבר ליופי ולפרזול נמדדת בעוביו של הפרופילים. ככל שהפרופיל יהיה עבה ומסיבי יותר הדבר יקשה על פורצים לפרוץ אותו על ידי כיפוף שלו. כמו כן, גם בעת ההתקנה על התקנת הסורג להיעשות על ידי מתקין מקצועי שידע לחבר אותו היטב לקיר כך שלא יהיה ניתן לעקרו.

מבחינת חלונות, מנעולן מקצוע אשר מיומן בפריצת מנעולים ידע להתקין לכ בחלונות מנעולים לחלון, אשר ניתנים להתקנה אף בחלונות קיימים.הדבר נותן פתרון כמעט מלא לפריצת חלונות ולמעשה מותיר בידי הגנבים אפשרות לשבור אותם, בניגוד לסורג. דבר המהווה חיסרון משמעותי בהיבט האבטחה. כמו כן אין זה מגן על נפילת ילדים מחלונות באופן שבו מגן סורג. טיפ מאיתנו, מקמו בקרבת החלונות והפתחים בקבוקים דקורטיביים, מוביילים, ושאר דברים שירעישו בעת ניסיון פריצה, כך תוכלו להערים על הגנבים ולמנוע מהם את מבוקשם.

אבטחת דירות בבתים משותפים – הרבה טמון במנעולים

אם ביתכם הוא דירה הנמצאת בבניין דירות, ומצויה בקומות העליונות, סביר להניח שהאפשרות היחידה לפרוץ אליה היא דרך הדלת. כיום תחום המנעולנות צובר תאוצה ואנשים רבים מתמקצעים בו ומיומנים במלאכת פריצת המנעולים. לכן בחרו בדלת ממוגנת ככל האפשר בעלת מנעולים מתוחכמים שלא ניתן לפרוץ בקלות. הצילינדר של הדלת צריך להיות עם אחריות וכיום יש צילינדרים שלא ניתן לשכפל להם את המפתח ללא כרטיס מיוחד שמגיע עם הצילינדר. כמו כן שימו לב למפתחות שלכם במקומות שאתם מפקידים אותם, האם הם נמצאים בידיים הנכונות? ישנה שיטה ידועה של מכוני שטיפת רכב לשכפל מפתחות. השתדלו לשמור את המפתחות קרוב אליכם. כמו כן בחרו בעלי מקצוע קבועים כמו עוזרת בית, גננים, וכו' רק כאלה שאתם יכולים לסמוך עליהם ועדיף לעשות כן מוקדם ככל האפשר. פתרון נוסף הוא התקנת מערכת אזעקה מתוחכמת שתדע להתריע על פורץ ואפילו לשלוח התראה למוקד איתו תבחרו לעבוד.

לסיכום כפי שראינו, אבטחת בתים ודירות קשורה רבות למנעולים בדלתות ולפתרונות מיגון הכוללים מנעולים ושירותיו של מנעולן מקצועי. בחרו את המקצוענים בתחום האבטחה ואל תתפשרו על פחות.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן