ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

חברות אבטחה – ליווי משלחות לחו"ל

המציאות הישראלי מוכיחה כי לצאת לחו"ל, גם אם למטרות תרבותיות או ספורטיביות, יכולה להסתיים באסון. לא כולם אוהדים את הנציגים הישראליים, ויש כאלו שמחליטים לקחת את חוסר האהדה צעד אחד רחוק מדי. כדי למנוע תרחישים לא רצויים, יוצאות משלחות לחו"ל בליווי מאבטחים של חברות אבטחה. על החשיבות, היתרונות והאחריות –

אבטחה שהיא שליחות

מישראל יוצאות משלחות לחו"ל לצרכים רבים ומגוונים. אלו יכולות להיות משלחות ספורט, תרבות, מדע, משלחות של תלמידים ואף משלחות פוליטיות, שאליהן תהיה התייחסות נפרדת.

יציאה לחו"ל של משלחות מעוגנת בנהלים ברורים וחד משמעיים של משרד המדע, התרבות והספורט. הגדרה של משלחת היא שני אנשים, או יותר, אזרחים או תושבים של מדינת ישראל, היוצאים לחו"ל במטרה לייצג את ישראל באירוע בין לאומי רשמי ועם אינטרס ממלכתי. יציאה לחו"ל למטרות אלו מחויבת על פי הנוהל להיות מאובטחת על ידי מאבטח מקצועי שהוסמך לכך.

ליווי משלחות לחו

כל יציאה של משלחת לחו"ל כרוכה בנוהל אישור יציאת משלחת לחו"ל, והדבר מתאפשר רק לאחר בדיקת הבקשה ואישורה. מאחר מדינת ישראל לא מקלה ראש בנושא אבטחת המשלחות, קיימים תנאים והגבלים רבים, כמו למשל הכנה של צפי שנתי של משלחות רשמיות הצפויות לצאת לחו"ל, איסור על אישור טיולים או סטייה ממטרת המשלחת עוד. חברות אבטחה מקצועיות מצויות בקשר רציף ותדיר עם המשרדים השונים, ומודעות לרגישות, לסדר וללוגיסטיקה הכרוכה ביציאת משלחת לחו"ל וכמובן, אבטחה שלה.

בטיחות, בטיחות, בטיחות

יציאה של משלחת לחו"ל מטעם משרד ממשלתי, דורשת תיאום מלא והנחיות בטחון שמתקבלות מדרגים גבוהים ביותר במערכת הבטחון בישראל. הקב"ט של המשרד המדובר פועל לפי אותן ההנחיות ודואג לסידורי האבטחה, בהתאם לרמת האבטחה שנקבעה. זהו תהליך מורכב מאד לוגיסטית, וחברת האבטחה צריכה להתארגן בהתאם לתוכנית המשלחת, כולל סידורי הנסיעה, מסלול הנסיעה, בתי המלון, הטיסות וכדומה. מי שרשאי לבטל כליל יציאה של משלחת לחו"ל, מטעמים השמורים עימו הוא השב"כ.

מאבטחים של חברות אבטחה המלווים משלחות לחו"ל פועלים בתיאום מלא עם הקב"ט הארצי ולפי תוכנית מוגדרת מראש. עליהם להבטיח את קיום התוכנית של המשלחת, ללא סטיות וללא שינויים ולהיות בקשר גם עם הגורם המארח בחו"ל, כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם ראש המשלחת, שגם עליו מוטלת אחריות רבה, בעיקר לוגיסטית, בעוד שהאחריות הבטיחותית מצויה על כתפיה של חברת האבטחה בלבד. על המאבטחים להעביר גם תדרוך בטחוני לכל משתתפי המשלחת ולהנחותם בנוגע לכללי התנהגות בטחונית מונעת.

מדינת ישראל לא מקלה ראש ביציאת משלחות לחו"ל וכך גם חברות אבטחה. ההסטוריה מלמדת על מצבים בהם עמדו חברי משלחת בפני סכנה ממשית ולכן ליווי משלחות, מכל סוג, גודל ואופי מקבלות יחס רציני וליווי של מאבטחים מן השורה הראשונה, אחראים,  מסורים, וכאלו שעברו הכשרה מקיפה, יסודית וכוללת.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן