ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

פותח עסק? דאג לאבטחה מקצועית

אין בעל עסק אחד, הפועל מעבר ליומו הראשון, שיוכל לומר משהו כנגד מערכות אבטחה ומיגון לעסק שלו. מספיק לראות תוכניות כמו כלבוטק ותוכניות תחקירים אחרות על מנת להבין כי אפילו כאשר ישנן טכנולוגיות אבטחה בבתי עסק, כמו מצלמות ואזעקות, עדיין רבים מהפורצים ומהגנבים לא נבהלים מכך ויוצרים נזק כלכלי ופיזי לעסקים, לחנויות ולמחסנים רבים, ועדיין שילוב טכנולוגיות אבטחה בבתי עסק הוא עניין מהותי וחשוב מאוד בכל הנוגע ליכולת לזהות, לאתר ולהעניש את האחראים לנזק כמו גם ליכולת לבטח את העסק משום שכל חברת ביטוח המכבדת את עצמה והמבקשת להגן על האינטרסים שלה, תדרוש שילוב טכנולוגיות אבטחה בעסק.

מגון רחב של טכנולוגיות אבטחה

ככל שהגורמים הפליליים והשליליים הולכים והופכים למתוחכמים יותר, כך חברות האבטחה והגופים המייצרים מערכות אבטחה חייבים להיות מתקדמים ומשוכללים יותר ולספק את מעטפת ההגנה החדשה אותה לא יוכלו העבריינים לפצח ולנצח. אז, כמו תמיד, ישנה האבטחה הגלויה של מצלמות ביטחון ולחצני מצוקה המזעיקים את מאבטחי חברת האבטחה או את המשטרה ואיתם יכולים העבריינים להתמודד באמצעות כיסוי פניהם והסתרת זהותם ונטרול מהיר של העובדים בעסק, אלמנט שנעשה בקלות באמצעות איסוף מודיעין לפני מבצע ותצפיות על אבטחה מקצועית לעסק העסק אבל ישנן גם טכנולוגיות מתקדמות יותר, אותן העבריינים לא יכולים לראות ממבט ראשון ובהכרח גם לא יכולים לנטרל במהירות, והן מוסלקות ומוסתרות, לרוב, בתוך קירות העסק, בחלונות כפולים ובמקומות אליהם אי אפשר להגיע בטווח של דקות, מה שמביא ליצירת תיעוד ארוך, מלא ומשמעותי, הכולל גם, פעמים רבות, שמע ברור, מה שיכול להקל מאוד על עבודת השיטור והבילוש ועל איתור העבריינים. שילוב טכנולוגיות אבטחה בבתי עסק, מעבר להיותו מדד לאבטחת העסק ושמירה על האינטרסים הכלכליים שלו, מהווה גם מקור לביטחון ולשלוות הנפש לבעל העסק ולעובדיו, היודעים כי יש מה שמשגיח עליהם, מי שרואה אותם ומי שיכול להזעיק עזרה בשעת צרה וצורך. מערכות רבות היום מחוברות למוקד מאויש אצל חברת האבטחה, וישנם מוקדנים שכל תפקידם הוא לפקח על הנעשה בבית העסק, גם בשעות שהוא פועל ופתוח ובעיקר בשעות שבהן אין אף אחד שאמור להימצא בו, שעות הלילה, חגים ושבתות, למשל.

אבטחת עסק – עלות מול תועלת

להקים עסק עצמאי או לרכוש זיכיון למותג קיים הם דברים מאוד יקרים ומאוד מסוכנים במצב הכלכלי של ימינו ולכן, המחשבה שלכל עניין ההקמה, השיווק והעסקת העובדים צריך להוסיף גם שילוב טכנולוגיות אבטחה בבתי עסק, עלולה לגרום לעצמאים רבים לוותר על כך ולהסתפק באמצעים מיושנים וזולים לצורך אבטחה, כמו העמדת מאבטח בפתח העסק, שזה בסדר גמור, אך רק לשעות הפעילות ורק אם מדובר על מאבטח חמוש, מקצועי ומיומן וברוב המקרים, אם להודות על האמת, לא מדובר על סוג כזה של מאבטחים ושל אבטחה. כמו בכל דבר בחיינו, כל עוד לא קורה שום דבר קיצוני אז הכל בסדר ואפשר להסתפק במינימום הנדרש על פי חוק, אך מה קורה כאשר, חס וחלילה, מתבצע שוד, מתבצעת פריצה, נעשה מעשה ונדליזם שגורם לנזק משמעותי וחריג לבית העסק? לפעמים, הזול עולה ביוקר.

לכן – חשוב מאד כבעל עסק מתחיל (או ותיק) לקבל יעוץ מקצועי לצורך אבטחה יעילה של העסק תוך שילוב אמצעי אבטחה מתקדמים, מערכות מיגון מתאימות, מצלמות ועוד שלל אמצעים אלקטרוניים הקיימים כיום, וזאת לצורך מיגון מקסימאלי של העסק שלכם והענקת שקט נפשי והפניית כל המרץ להצלחת העסק ושגשוגו.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן