ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה במסיבות טבע

מימי וודסטוק בשנות ה-60 ועד למסיבות הפול מון באיי תאילנד בימינו, טרנד מסיבות הטבע, מסיבות המוניות המתקיימות בשטחים פתוחים, באזורי ספר או במרכזי חורשים ויערות באמצע שום מקום, כבר מזמן אינו אופנה חולפת או זמנית והוא מושך המוני צעירים וצעירות, מלאי הורמונים, התלהבות ואנרגיה, לשעות של ריקודים, השתוללות וגם לא מעט פעילויות שאינן, בלשון המעטה, נורמטיביות וחוקיות. מטבע הדברים, אירועים מעין אלו, כמו אירועים המוניים "מסורתיים" יותר, מחייבים אישורי משטרה מוקדמים ונוכחותה של אבטחה מקצועית ומסודרת במקום.

אופייה המיוחד והשונה של מסיבת טבע

כפי שכתבנו לעיל, מסיבות בכלל, ומסיבות טבע בפרט, הן מוקד משיכה לאלפי נערים ונערות, צעירים וצעירות, מגילאי התיכון ועד לסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות ונוכחות של כל כך הרבה צעירים במקום אחד, רועש, רווי אלכוהול, מוזיקה ושכרון חושים, מגבירה את הסיכוי לאירועים אלימים, להפרות סדר ולבלגן, סיכוי שבאמצעות אבטחה מקצועית יכול להצטמצם למינימום שיאפשר את קיום האירוע על הצד הטוב ביותר, החווייתי ביותר והרצוי ביותר, הן מבחינת המארגנים, הן מבחינת הבליינים וכמובן שגם מבחינת כוחות השיטור, העזרה הראשונה והאבטחה.

אבטחת מסיבות טבע

עונות השנה המרכזיות בהן נערכות רוב מסיבות הטבע הן עונות האביב והקיץ החמות, בהן ניתן לערוך אירועים המוניים, פסטיבלים ומסיבות רבות משתתפים במקומות חיצוניים ובאתרים שונים ברחבי הארץ, אתרים שאליהם יכולים ועלולים להגיע, כאמור, גם אורחים לא מוזמנים ובלתי רצויים, המבקשים לגרום לפרובוקציות, לבלגן ולוונדליזם. אבטחה מקצועית במסיבות טבע מעין אלו, אבטחה שגם סורקת את הסביבה ההיקפית, גם מוודאת כי מי שנוכח בתוך האירוע רשאי ויכול להימצא בו ומאפשר את כניסת המוזמנים ורוכשי הכרטיסים באופן שוטף ולאחר בידוק כבודה וגוף הנעשים בצורה אחראית, מקצועית וסדורה, היא התשובה הכי נכונה לפיתרון בעיות אלו, ורבות נוספות. 

אופן עבודת מאבטחי מסיבות טבע

כאשר מתקבלת הזמנת לקוח לאבטח אירוע המוני כמו מסיבת טבע, אירוע חוצות או פסטיבל במרחב פתוח, ככלל, נערכת עבודת הכנה מדוקדקת עם כל הגורמים המעורבים, כולל משטרה, מד"א וכמובן שגם מארגני האירוע ובה מתואר תוואי האירוע – ממיקום פיזי, דרך כמות שערי כניסה ועד לכמות משוערת של אורחים, קוני כרטיסים והגעה. בהתחשב בנתונים אלו, ובמאות נתונים נוספים, נקבעים סדרי הגודל של האבטחה, רמת הבדיקות הביטחוניות הנדרשות, כמות המאבטחים החמושים והסדרנים שאינם חמושים וצרכי האבטחה והביטחון שדורשת משטרת ישראל. מאבטחים יוצבו בנקודות אסטרטגיות ורגישות כגון שערי כניסה לאירוע, קופות, אזורי הבר והבמה המרכזית וגם בנקודות תצפית מרכזיות, גבוהות יותר, כצופים סורקים שיכולים להבחין בכל התרחשות, התנהלות או מקרים שמהווים פוטנציאל שלילי.

אבטחת מסיבות טבע היא אבטחה הדורשת מקצועיות רבה ומגוונת, מיומנות בניהול אירועים רבי משתתפים ובתפעול קהל במצבי חירום, כושר גופני ויכולת פיזית וגם יכולות במתן סיוע לפצועים, לנפגעים ולעזרה ראשונה מיידית, עד להגעת כוחות ההצלה, הסיוע והרפואה.

ארקס אבטחה, מחברות האבטחה המקצועיות והמיומנות ביותר בישראל בתחום אבטחת אירועים המוניים ומסיבות טבע, מעודדת את כל הצעירים, היזמים, הבליינים ומפיקי האירועים להמשיך ולבלות, להמשיך וליזום, להמשיך ולשמוח אך לעשות זאת באחריות ותוך נקיטת כל אמצעי האבטחה והביטחון הנדרשים לשמירה על שלום הציבור.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן