ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

אבטחה בחנויות

אבטחה מקצועית בחנויות היא גורם חשוב להצלחת העסק הממוקם בחנות ובפרט בחנויות אשר מועדות להפרות חוק כאלה ואחרות. בעבר, ניתן היה להתפשר על אמצעי אבטחה מינוריים. אך העולם התפתח, וכיום, עם התקדמות הטכנולוגיה ותוך כדי עליית הפריצות לחנויות ומעשי הבזיזה והוונדליזם השונים, אבטחה מקצועית הופכת לחשובה יותר מאי פעם לכל בעל עסק בתחום המזון, הקמעונאות, והרשתות המסחריות השונות.

מרכיבי שירות אבטחה לחנות

אבטחה מקצועית בחנויות היא מכלול השירותים שמבטיחים את השלום והביטחון של כלל העוברים והצורכים בחנות, כמו גם על הציוד והרכוש בו. היא כוללת מגוון רחב של פתרונות שמירה ואבטחה, שכוללים בתוכם:

 • ציוד טכנולוגי מתקדם: מערכות אבטחה מתקדמות הכוללות מצלמות אבטחה, חיישני תנועה, ומערכות זיהוי פנים. זהו אמצעי חשוב לזיהוי פרטי פריצות ואיומים מיוחדים, כאשר בשנים האחרונות רוב החנויות מצטיידות במצלמות אבטחה הפועלות 24/7 ואף באמצעים אלקטרוניים נוספים לריבוע המעגל האבטחתי.

 

 • אנשי אבטחה מקצועיים: מאבטחים מקצועיים ומיומנים הפועלים תחת ניסיון רחב וידע מעמיק בתחום השמירה והסדרנות. הם מספקים פיקוח אנושי חשוב ושמירה על הסדר והביטחון בחנות בשגרה ובמצבי חירום. המאבטחים פרוסים לפי הצורך המבצעי וביחס הולם לגודל החנות, כמות הנוכחים בה, הסכנות הפוטנציאליות – ועוד.

 

 • בקרה ופיקוח: אבטחה מקצועית בחנות כוללת גם פיקוח ובקרה על גורמי סיכון פוטנציאליים. זה כולל בידוק בטחוני של תיקי עובדים ואורחים, סלקציה מקצועית, בדיקת ציוד וחפצים חשודים, וכמובן יצירת קשר עם כוחות ביטחון במקרי חשיפה לאיומים בזמן אמת.

 

 • אמצעי התראה והצלה: כוללים גם שימוש במערכות התראה והצלה מהירות, שימוש בשירות המוקד של חברת האבטחה וכוח הסיור שלו – על מנת לפעול במהירות במקרי חירום או לאור חשש מיידי מפריצות או הפרות סדר.

אבטחה בחנות - ארקס חברת שמירה ואבטחה

החשיבות של אבטחה מקצועית בחנויות

לאבטחה מקצועית בחנות חשיבות בלתי רגילה שכל בעל עסק הממקם את עבודתו בתוך חנות צריך להפנים:

 1. שמירה על ביטחונם ורווחתם של הלקוחות: חנויות רבות יכולות להגיע לאכלוס יומי של אלפי בני אדם בכל יום. אבטחה מקצועית היא הערובה היעילה ביותר לביטחונם של הלקוחות בחנות. מעבר לשמירה הבסיסית על הביטחון, הנ"ל משפר את חוויית הלקוח ועשוי להביאם לחזור שוב ולרכוש בעסק בתחושה נוחה ובטוחה.
 2. מניעת פריצות ו-וונדליזם: אבטחה מקצועית מונעת איומים מכל מיני סוגים, מה שיכול לחסוך לעסק משאבים כלכליים רבים ולמנוע גרימת נזקים, בגוף ובנפש.
 3. הגנה על מזונות וציוד רגיש: ברשתות מזון, קמעונאות, ורשתות מסחריות רבות אחרות, קיימת רגישות לגניבות וחשש ממגע עוין עם חומרים מסוכנים. אבטחה מקומית יכולה להציע פתרונות להגנה על הנ"ל, בין באמצעים טכנולוגיים מיוחדים ובין בהסטת כוח אדם ייעודי למשימה זו.

ענפים מרכזיים בהם יש צורך במאבטחים

אבטחה מקצועית מתאימה למגוון ענפים, אך היא מיוחדת במיוחד בתחומים הבאים:

 1. רשתות מזון וקמעונאות: בעסקי מזון קיים פוטנציאל לגניבות, לפריצות ולנזקים כספיים כתוצאה מפעילות עבריינית.
 2. חנויות תכשיטים, חנויות אלקטרוניקה, חנויות אופנה: בכל אחת מהנ"ל פוטנציאל לגניבות, לפריצות, לוונדליזם ולגרימת נזק ממשי לחנות ובעליה.
 3. רשתות מסחריות: רשתות מסחריות גדולות דורשות אבטחה מקצועית על מנת לשמור על ביטחון כלל החנויות, בתוכן האוכלוסייה הנמצאת בה בכל העת, ולהפחית את הסיכון לאיומים על רכוש.
 4. קניונים ותחנות מרכזיות: תחנות מרכזיות, בתוכן חנויות רבות, משמשות כמרכזי תחבורה חשובים וסואנים, ובכך גם חשופים לאיומים על חנויות אלה.

סיכום

אבטחה בחנויות חשובה ביותר לשמירה על ביטחון הלקוחות והרכוש בחנות.

ארקס מאבטחת בפועל עשרות חנויות ומתחמי חנויות ברחבי הארץ, ומספקת פתרונות מתקדמים ומותאמים פרטנית לכל חנות.

אם אתם מחפשים לשפר את האבטחה בחנות שלכם ולהגן על שלום הלקוחות והרכוש, פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם שירות איכותי ומותאם אישית. צרו קשר עכשיו כדי לשוחח על צרכיכם ולקבוע התיאום, מסגרת הפעולה וכוח האדם הדרוש.

שיתוף המאמר:

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן