ארקס אבטחה - ביטחון ללא פשרות
חברת האבטחה המובילה בישראל

שירותי פריצת דלתות

כל בית וכל מרחב סגור, שאינו נחשב לשטח ציבורי או פתוח, זקוק להגנה על שעריו, על פתחיו ועל דלתותיו. רבים מהמבנים משתמשים, פשוט, בדלתות סטנדרטיות ורגילות עם מפתח רב בריח רגיל, בחלקם מותקנים מכשירי אינטרקום או קודנים דיגיטליים וכאשר מגיעים למבנים בעלי רגישות כלכלית, ביטחונית, עסקית או כזו הדורשת רמת אבטחה גבוהה מרגיל, הרי שגם מערכות הכניסה למתחם הן מוגנות בצורה מוקפדת ומקצועית יותר.

גם בתחום אבטחת הכניסה לרכבים ישנן רמות שונות של אבטחה ומיגון ולעיתים, בהיסח הדעת, בעקבות כשל חשמלי או בעקבות אובדן אמצעי פתיחת הדלת, נבצר ממי שמורשה ויכול להיכנס לעשות זאת ובדיוק לשם כך נדרש גוף מקצועי, מיומן ובעל ניסיון בשירותי פריצת דלתות למבני נדל"ן ולמכוניות כמו ארקס אבטחה. ולמי שתוהה לגבי התכיפות שבה נדרשים מנעולנים ואנשי מקצוע מתחום שירותי פריצת דלתות להוציא לפועל את מיומנותם זו, הרי שלמרבה הפליאה מדובר על עשרות רבות של מקרים ומצבים, המתרחשים מדי יום, בכל מקום ובכל שעה, ומקיפים את כלל המגזרים, הסקטורים והאוכלוסיות, מבעלי בתים פרטיים המוצאים עצמם מחוץ לביתם או למכוניתם ללא יכולת להיכנס אליהם ועד לעובדי ולמנהלי חברות ענק במשק המוצאים עצמם נעולים בתוך משרדים או חסרי יכולת לפתוח כספת שהחליטה להינעל ולהתבצר בעמדתה זו…

על השירות

ארקס מספקת את שירות פריצת הדלתות לדירות, מבנים ורכבים בפריסה כלל ארצית, על ידי מנעולנים מקצועיים ואנשי עזר המיומנים ומנוסים בפריצות דלתות ובפיתרון בעיות מורכבות. ככלל, אנו נותנים את השירות כאשר מדובר על מצב של צורך בפריצה פשוטה לרכב, לחדר או למשרד, וכן כאשר המדובר בפריצה המשלבת מספר אלמנטים מורכבים, כמו פריצה לכספת או פריצת מנעול אלקטרוני בעל מנגנונים דיגיטליים, למשל, אז נוכחותם של אנשי מקצוע המתמחים בפעולות מעין אלו, המכירים את סוגי הנעילות החדישות והמתקדמות ביותר ויודעים כיצד להתמודד עמן ומולן, יכולה להיות נוכחות אפקטיבית מאוד מבחינה פונקציונאלית ויעילה מאוד גם מבחינה כלכלית של זמן עבודה, עלות שעות עבודה, חלפים נדרשים ונזקים שיש לתקן לאחר ביצוע הפריצה.

פריצת דלתות ומנעולים - ארקס שמירה אבטחה

הטכניקות לפריצת דלתות

ובכן, כמובן שלא נוכל לספק לכם מידע מקצועי, מעבר למה שכולם יודעים על אופן פריצת צילינדר והחלפתו, מכיוון שהדבר יכול לשרת גם פורצי מנעולים מסוג אחר, שלילי ופלילי יותר, אך ניתן לומר כי בעולם המנעולים, הכספות והמיגון למכוניות, לבניינים ולבתים פרטיים, תמיד ישנם חידושים ותמיד ישנם שיפורים טכנולוגיים ומכאניים שמטרתם להקשות, מצד אחד, על חורשי רע ועל גורמים עבריינים שאינם מורשי כניסה לאובייקט הממוגן אך הם גם, מצד שני, יכולים להקשות על אנשי מקצוע מורשים בתחום פריצת דלתות לבצע את עבודתם בעת הזמנת בעלי האובייקט. חברת אבטחה מיומנת ומקצועית כמו ארקס אבטחה, המתמחה גם בסוג שירות מעין זה, דואגת תמיד להימצא בחוד החנית של השיפורים הטכנולוגיים, ללמוד ולהתמקצע, ולהעסיק את בעלי המקצוע המוכשרים והאיכותיים ביותר לכל מקרה וצורך בפריצת דלת משרד, בניין, בית או רכב, ויהיה המנגנון מורכב ומסובך ככל שיהיה.

* השירותים הניתנים לרכבים, מופעלים ברובם בשיתוף פעולה עם מרכז הרכב הנייד – חשמלאי רכב מומחה.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, בכל עת, בכל בעיית נעילה המתגלה והצוות שלנו יידע לתת את המענה המיידי לביצוע פריצה מקצועית, איכותית, יעילה ומהירה.

צוות Araks.  

צרו איתנו קשר!

מה ללקוחות שלנו יש להגיד?

Anton Burkov
קרא עוד
אני ספק של החברה לא נתקלתי בעוד חברה אחראית ונוחה כסף בזמן תמיד מנהלים ברמה ממליץ לכולם
Yoff Rozov
קרא עוד
עובד עם חברת ARAKS זמן רב שירות ברמה גבוה ביותר מאבטחים מיומנים ומנומסים פוטרים כל נושא עם אוכלוסייה בעיתית, עם אוכלוסייה מעורבת ממליץ על החברה עם ברצונכם לשמור על רמת אבטחה בסטנדרטים גבוהים ושקט תעשייתי
SERGEY LITNOVETSKI
קרא עוד
I have been with this company for 11 years. Almost from its inception. Great guys. Always responsive and most importantly honest.
Roy Cohen
קרא עוד
אני עובד עם ארקס כבר מעל 4 שנים, תענוג לעשות איתם עסקים. המאבטחים מקצועיים ורציניים, ההמהלה זמינה תמיד לכל בעיות ובלת״מים שאני מפיל עליהם.
Eddi Engulatov
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין👌👌👌 תודה רבה
אדיר חנניה
קרא עוד
חברה ברמה גבוהה מאוד מומלץ בחום צוות מקצועי ומיומן ביותר
הקודם
הבא
דילוג לתוכן